Kurz agility – začátečníci

Kurz pro agility začátečníky
Novinka!
Od dubna otevíráme zbrusu nový kurz pro zájemce o agility. Kurz je vhodný pro odrostlejší štěňata a mladé psy, jejichž páníčci se s nimi chtějí věnovat agility sportu.
Kurz je založen na spolupráci psa a psovoda, orientaci na parkuru, technice pohybu psa a správnému vedení psovoda.
Pro koho je kurz vhodný?
Pro zájemce, kteří uvažují o tom, že by se tomuto sportu věnovali dlouhodoběji (např. zkoušky a závody pořádáme každoročně přímo na našem cvičáku), ale nemají zkušenosti. Pes by měl mít zvládnuté pokročilejší přivolání (abychom celý trénink nelovili psa na placu) a měl by mít navázaný kontakt s psovodem (ideálně tedy běhá ten, kdo psa vychovává a krmí). S oběma oblastmi jsme schopní vypomoci (trenéři se specializací na výchovu spolupracují s agility trenéry), toto budeme řešit individuálně.
Pro koho kurz vhodný není?
Pro malé děti a psovody, kteří mají psa jen „půjčeného“, i kdyby to bylo od rodinného příslušníka. Dále obecně agility není vhodné pro velká těžká plemena a psy s potížemi pohybového aparátu. A také to není pro úplná psí miminka do 6 měsíců – s nimi je lepší se věnovat zatím hlavně výchově a socializaci (viz Kurz pro štěňata), které jsou nutné zvládnout, abyste se pak mohli věnovat třeba právě agility.

Kurz trvá 10 lekcí. Částka 2000,- za kurz se hradí po 1. lekci (na místě dostanete přihlášku s platebními údaji). Cvičit se bude v pondělí/ve čtvrtek odpoledne ve skupince 4 psů podobné úrovně pokročilosti.

Pro přihlášení do kurzu zašlete následující údaje na e-mail podhorka@seznam.cz
Předmět: Kurz agility začátečníci
Jméno a příjmení psovoda, tel.kontakt
Jméno, plemeno a datum narození psa
Přesné termíny očkování (vzteklina, ostatní)
Případné zkušenosti s agility.

Počet míst je omezen!
Těším se na vás.
Martina